APTOPIX Ukraine Russia Conflict

Protesty v Kyjeve proti voľbám na východe Ukrajiny (Zdroj: SITA)

Notice: Undefined variable: post_excerp in /var/www/html/wp-content/themes/estheme/single.php on line 60

Protesty v Kyjeve proti voľbám na východe Ukrajiny (Zdroj: SITA)

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

0

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK S


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník S. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK S — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...


Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/html/wp-content/themes/estheme/page-templates/category-block.php on line 8

Notice: Trying to get property 'slug' of non-object in /var/www/html/wp-content/themes/estheme/page-templates/category-block.php on line 8
Korčok navštívil ČR, rokoval aj o režime na hraniciach

Korčok navštívil ČR, rokoval aj o režime na hraniciach

Vzájomné vzťahy SR a ČR ako aj režim na spoločných hraniciach boli témami rokovaní ministra zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Ivana Korčoka (nom. SaS) v Českej republike. Ako ďalej agentúru SITA informoval tlačový odbor rezortu zahraničia, s..