Kotlebu preveruje polícia z možného sexuálneho zneužívania

Marian Kotleba (Zdroj: SITA)

Kotleba mal mať vzťahy so študentkami počas svojho pôsobenia na gymnáziu. Dominika, jedna zo študentiek, dokonca hovorí, že má s predsedom kotlebovcov nemanželské dieťa.

Podľa Denníka N má polícia preverovať predsedu strany ĽSNS Mariana Kotlebu. Dôvodom majú byť medializované informácie, že predseda kotlebovcov udržiaval vzťahy s maloletými dievčatami. Upozornil dnes na to portál Topky.sk.

Hovorkyňa banskobystrickej krajskej polície Mária Faltániová uviedla: „Uvedená informácia bola odstúpená na preverenie na vecne a miestne príslušný útvar – OKP OR PZ BB s podozrením zo spáchania zločinu sexuálne zneužívanie.“ 

Jednou z takých dievčat má byť Dominika, ktorá vo veku 15 rokov otehotnela. Tvrdila, že otcom má byť práve Kotleba. Frederika Kotlebová potvrdila, že spolu chodili, avšak dieťa podľa nej nie je jeho. Predseda kotlebovcov si mal dať spraviť aj testy DNA.

— Juraj Orolín

Našli ste chybu? Napíšte nám na

Prečo vznikol Denník S

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...