Koronavírus neobchádza ani Hollywood. Pozitívne testy má aj Tom Hanks s manželkou

Tom Hanks a Rita Wilson (Zdroj: SITA)

Po tom, ako koronavírus postihol niekoľkých vrcholových politikov vrátane francúzskeho ministra kultúry Francka Riestera, prišla nešťastná správa aj zo sveta Hollywoodu. Epidémiou sa totiž nakazil aj svetoznámy herec Tom Hanks spolu s manželkou Ritou Wilsonovou.

Partnerskú dvojicu ochorenie COVID-19 postihlo počas ich pracovnej cesty u protinožcov v Austrálii, kam zavítali kvôli natáčaniu novej snímky o spevákovi Elvisovi Presleym. Na tomto kontinente si taktiež nechali urobiť testy. Výsledok bol pozitívny.

„Ahojte ľudia. Rita a ja sme tu, v Austrálii. Cítili sme sa trochu unavení, ako by sme boli prechladnutí, a bolelo nás telo. Rita mala zimnice, ktoré prichádzali a odchádzali. Taktiež mierne horúčky,“ oznámila celebrita výsledky na svojom twitterovom účte s tým, že budú v izolácii tak dlho, ako to bude vyžadovať verejné zdravie.

Hanks sa preslávil hlavnými úlohami v legendárnych filmoch ako Forrest Gump, Láska cez internet, Terminál, Stroskotanec či Philadelphia. Medzi jeho novšie snímky patria napríklad Kapitán Phillips, Sully, Inferno či Atlas Mrakov.

Popri mnohých oceneniach sa dostal aj do Guinnessovej knihy ako herec, ktorý účinkoval v najvyššom počte po sebe nasledujúcich filmov so ziskom viac ako 100 miliónov dolárov. Venuje sa tiež charite.

— TOD

Našli ste chybu? Napíšte nám na

Prečo vznikol Denník S

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...