Petíciu Aliancie za rodinu za zákaz propagovania pedofílie podpísalo už viac ako 19-tisíc občanov

Anton Chromík z Aliancie za Rodinu (Zdroj: SITA)

Petíciu s názvom ´Zastavte propagáciu pedofílie a chráňte naše deti´, ktorú iniciovala Aliancia za rodinu, podpísalo už viac ako 19-tisíc občanov. Ako agentúru SITA informoval Stanislav Gunčaga z Aliancie za rodinu, petícia vyvolala enormný ohlas spoločnosti. „Za krátky čas ju podpísalo viac ako 19-tisíc občanov. Podpisy budeme zbierať ešte desať dní a potom ju odovzdáme príslušným orgánom,“ priblížil Gunčaga.

Predseda Aliancie za rodinu Anton Chromík uviedol, že čas na podpisovanie obmedzili preto, aby Národná rada SR stihla schváliť potrebné zmeny zákonov ešte tento rok. „Zákon musí stáť na strane detských obetí sexuálneho násilia a musí predchádzať tomu, aby sa obete stali obeťami,“ vysvetlil Chromík.

Podľa Petra Beňu z aliancie vidíme neustále prekračovanie hraníc a otváranie okien škodlivým javom, ktoré v konečnom dôsledku ohrozujú naše deti. „Propagácia pedofílie a iných sexuálnych deviácií sa musí skončiť. Nie je nám to jedno! Vyzývame všetkých občanov a rodičov, ktorým to tiež nie je jedno, aby sa k nám pridali a podpísali petíciu,“ dodal Beňa.

Petíciu je možné podpísať na webovej stránke www.podpisem.sk.

— SITA

Našli ste chybu? Napíšte nám na

Prečo vznikol Denník S

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...