VIDEO Najhľadanejšiu Poľku a šéfku gangu pašerákov narkotík zadržala polícia vo Zvolene

Ilustračný obrázok (Zdroj: SITA)

Slovenským policajtom sa podaril husársky kúsok. V spolupráci s kolegami od našich severných susedov sa im podarilo vypátrať a zatknúť najhľadanejšiu ženu v Poľsku. Tá sa totiž pohybovala poľa vyšetrovania na Slovensku.

Polícia na Fcebooku zverejnila video zo zatknutia najhľadanejšej Poľky spolu s informáciami o akcii, ktorá viedla k jej úspešnému zadržaniu.

„Od včera policajti cieľového pátrania úradu kriminálnej polície P PZ v spolupráci s poľskými policajtmi pátrali po najhľadanejšej osobe Poľska, ktorá sa mala pohybovať po území SR. Išlo o poľskú občianku M.K., na ktorú poľské justičné orgány vydali európsky zatýkací rozkaz,“ informuje polícia.

Zatknutá žena je považovaná za hlavu organizovanej zločineckej skupiny, ktorá má údajne organizovať medzinárodný obchod s narkotikami a od roku 2018 je na úteku.

„Na základe operatívno-pátracej činnosti cieľových pátračov bolo lokalizované motorové vozidlo pohybujúce sa na našom území, v ktorom sa mala nachádzať M.K. Najhľadanejšia osoba Poľska bola zadržaná vo Zvolene v spolupráci s príslušníkmi PMJ KR PZ B. Bystrica, OO PZ Zvolen a Leteckého úradu MV SR,“ dodáva PZ SR.

Zadržanie najhľadanejšej Poľky

AKTUÁLNE: VIDEO ZO ZADRŽANIA NAJHĽADANEJŠEJ POĽKYParádna robota.Od včera policajti cieľového pátrania úradu kriminálnej polície P PZ v spolupráci s poľskými policajtmi pátrali po najhľadanejšej osobe Poľska, ktorá sa mala pohybovať po území SR. Išlo o poľskú občianku M.K., na ktorú poľské justičné orgány vydali európsky zatýkací rozkaz.Žena je považovaná za hlavu organizovanej zločineckej skupiny organizujúcej medzinárodný obchod s narkotikami a od roku 2018 je na úteku.Na základe operatívno-pátracej činnosti cieľových pátračov bolo lokalizované motorové vozidlo pohybujúce sa na našom území, v ktorom sa mala nachádzať M.K. Najhľadanejšia osoba Poľska bola zadržaná vo Zvolene v spolupráci s príslušníkmi PMJ KR PZ B. Bystrica, OO PZ Zvolen a Leteckého úradu MV SR.

Gepostet von Polícia Slovenskej republiky am Freitag, 28. Februar 2020

— TOP

Našli ste chybu? Napíšte nám na

Prečo vznikol Denník S

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...