FOTO Je už Smer pre Glváča pasé? Počas kampane sa vybral dovolenkovať na Maledivy

Predvolebná kampaň privádza niektorých čelných predstaviteľov strán doslova na hranicu vyčerpania. Opačné „problémy“ má zrejme po svojom stiahnutí sa do úzadia pre kontakty s Alenou Zsuzsovou Martin Glváč. Ten sa v napätých časoch vybral dovolenkovať na Maledivy.

Hoci pred niekoľkými rokmi zastával Martin Glváč post ministra obrany a verejnosť ho poznala ako jedného z najznámejších predstaviteľom Smeru, dnes je všetko inak.

Posledným symbolickým klincom do rakvy jeho politickej kariéry boli kontakty s Kočnerovou volavkou Alenou Zsuzsovou, s ktorou komunikoval aj krátko pred jej zatknutím. Glváč podľa vlastných slov skutočnú identitu Zsuzsovej nepoznal.

Diskreditačné správy nakoniec vyústili do jeho stiahnutia sa mimo pozornosť kamier a jeho meno sa neobjavilo ani na kandidátke Smeru pre nasledujúce parlamentné voľby.

Skutočnosť, že Glváčove väzby so stranou sú minulosťou alebo aspoň výrazne utlmené potvrdzuje aj fotografia, ktorú nám zaslal náš čitateľ priamo z exotických Maledív.

Bývalého šéfa rezortu obrany a niekdajšieho podpredsedu parlamentu na nej vidno, ako sa vracia z miestneho letiska z dovolenky a to priamo v časoch vrcholiacej volebnej kampane.

Podľa našich informácií letel do Dubaja a odtiaľ pravdepodobne späť na Slovensko. Zaujímavosťou je, že niektorí ľudia v lietadle, ktorým cestoval aj Glváč, mali pre obavy zo šíriaceho sa koronavírusu nosiť ochranné rúška.

— TOD

Našli ste chybu? Napíšte nám na

Prečo vznikol Denník S

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...