Aj Boris Kollár skončil v nemocnici

Boris Kollár v nemocnici (Zdroj: FB/B.Kollár)

Tvrdá predvolebná kampaň plná slovných útokov, podpásových rán aj anonymných videozáznamov o politických súperoch sa podpísala nielen na zdravotnom stave premiéra Petra Pellegriniho, ktorý pre hospitalizáciu vynechal poslednú televíznu debatu pred voľbami. V nemocnici skončil aj predseda hnutia Sme rodina Boris Kollár.

Predseda kollárovcov v nedeľu večer po ôsmej hodine informoval svojich fanúšikov na sociálnej sieti o svojom zhoršenom zdravotnom stave a pridal fotografiu, na ktorej leží na nemocničnom lôžku s má v ruke zavedenú infúziu.

„Tak dnes som skončil v nemocnici na infúzke aj ja…už nech sú voľby a máme to za sebou. Záver kampane v chorobe a max vyčerpaní, ale dáme to! Ešte ma čakajú 3 televízne diskusie,“ informuje Kollár na svojom oficiálnom facebookovom profile, ktorý sleduje vyše 130-tisíc používateľov tejto u nás najpoužívanejšej sociálnej siete.

V nemocnici skončil ešte v sobotu so zdravotnými komplikáciami aj premiér Peter Pellegrini. Peredsedu dosluhújúcej vlády previezli do Nemocnice sv. Michala v Bratislave. Dôvodom bola akútna infekcia horných dýchacích ciest spojená s vysokými teplotami.

Pellegrini skonštatoval, že ho zdravie zradilo v najnevhodnejšej chvíli. V nedeľu totiž pre chorobu neprišiel do diskusnej relácie O 5 minút 12, ktorá bola poslednou pred voľbami a boli v nej predsedovia všetkých ostatných parlamentných strán.

Tak dnes som skoncil v nemocnici na infuzke aj ja …uz nech su volby a mame to za sebou. Zaver kampane v chorobe a v max vycerpani ale dame to!!! Este ma cakaju 3 televizne debaty.

Gepostet von Boris Kollár am Sonntag, 23. Februar 2020

— TOP

Našli ste chybu? Napíšte nám na

Prečo vznikol Denník S

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...