YouTube zmazal videokanál strany Vlasť

Štefan Harabin (Zdroj: SITA)

YouTube zo svojej domény odstránil kanál strany Vlasť, ktorej volebným lídrom je niekdajší sudca najvyššieho súdu Štefan Harabin. Dôvod nie je známy.

Najväčšia internetová platforma na zdieľanie videí, ktorú vlastní svetoznáma spoločnosť Google, zrušila kanál strane Vlasť.

O novinke informovala stránka infosecurity.sk, ktorá sa zaoberá internetovou bezpečnosťou, na svojom facebookovom profile.

Dôvod, prečo k tomuto kroku YouTube pristúpil, nie je známy. Pri kliknutí na videá strany Vlasť poskytovateľ píše iba to, že kanál bol z webovej stránky odstránený, čo zvykne robiť v tých najzávažnejších prípadoch porušenia noriem komunity.

Denník S v predmetnej veci oslovil aj Štefana Harabina. O jeho prípadnú odpoveď budeme článok aktualizovať.

Strana Vlasť sa uchádza o priazeň voličov aj v najbližších parlamentných voľbách a na svoju propagáciu vo veľkej miere využíva práve sociálne siete.

— TOD

Našli ste chybu? Napíšte nám na

Prečo vznikol Denník S

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...