Máme nového top hráča Vlada Weissa, napísal Kmotrík ml. na sociálnej sieti

Vladimír Weiss mladší (Zdroj: SITA)

Slovenský futbalový krídelník Vladimír Weiss ml. sa zrejme čoskoro stane hráčom ŠK Slovan Bratislava. Generálny riaditeľ klubu Ivan Kmotrík ml. totiž na sociálnej sieti instagram uverejnil fotografiu so spomenutým hráčom, pričom k nej pridal popis: “Stávame sa silnejšími. Máme nového top hráča Vlada Weissa.”

Klub z Tehelného poľa zatiaľ oficiálne nepredstavil novú posilu, no v súvislosti s Weissom sa v nedávnej minulosti už mnohokrát skloňoval prestup do Slovana Bratislava. Tridsaťročný ofenzívny hráč je rodák z hlavného mesta, ale v belasom drese doposiaľ nikdy nenastúpil. Účastník MS 2010 v JAR aj ME 2016 vo Francúzsku predtým naposledy pôsobil v katarskom klube Al-Gharafa, kde však skončil ešte koncom decembra 2019.

Vladimír Weiss v januári v rozhovore pre denník Šport priznal, že mal konkrétne ponuky z Turecka, Anglicka a zo Slovana Bratislava, pričom s Ivanom Kmotríkom ml. bol v každodennom kontakte. Zároveň sa vyjadril, že by si opäť rád obliekol reprezentačný dres SR. Zatiaľ naposledy bol v kádri Pavla Hapala v novembri 2018, keď v zápase Ligy národov na pôde Česka opustil lavičku a predčasne odišiel do útrob štadióna. Jeho odchod vtedy sprevádzala unáhlená reakcia, že končí v národnom tíme. Nedávno však s trénerom Hapalom absolvovali stretnutie a veci z minulosti si vydiskutovali.

“Bolo to veľmi príjemné stretnutie. Celé to prebehlo pokojne. Vlado sa mi ospravedlnil, povedal mi o svojich predstavách. Už dávno naznačil, že by sa chcel vrátiť späť do reprezentácie. Bude však veľmi dôležité, aby niekde pravidelne hrával, aby mal klub, aby trénoval s mužstvom, až vtedy s ním vieme počítať,” skonštatoval nedávno Pavel Hapal ešte v čase, keď Weiss iba začínal koketovať so Slovanom Bratislava.

— SITA

Našli ste chybu? Napíšte nám na

Prečo vznikol Denník S

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...

Nový termín OH 2020 v Tokiu je potvrdený

Nový termín OH 2020 v Tokiu je potvrdený

Neuplynul ani jeden týždeň od oficiálneho odkladu OH a PH 2020 na rok 2021 a potvrdený už je nový termín konania hier. Japonskí organizátori v pondelok potvrdili, že otvárací ceremoniál sa uskutoční 23. júla 2021 a podujatie potrvá..