Je to Ficova pomsta, reaguje Kiska na VIDEO

Robert Fico a Andrej Kiska (Zdroj: SITA)

Robert Fico mi sľuboval pomstu a útoky a už je to tu, hovorí exprezident Andrej Kiska o videu, na ktorom sa muži napojení na podsvetie rozprávajú o jeho údajných podvodoch s pozemkami.

Redakcie dnes boli upozornené na VIDEO, na ktorom sa bývalý Kiskov obchodný partner Michal Šuliga a mafián Milan Reichel rozprávajú o údajných pozemkových podvodoch exprezidenta a lídra strany Za ľudí Andreja Kisku. Exprezident video označil za primitívne, pričom uviedol, že ide o pomstu lídra Smeru.

„Robert Fico mi sľuboval pomstu a útoky, ak ho nevymenujem za predsedu Ústavného súdu a už je to akože anonymne tu. Veľmi sa bojí ďalšej prehry vo voľbách, a preto som dlhodobo hlavným terčom Smeru aj v tejto predvolebnej kampani,“ napísal líder strany Za ľudí na Facebooku.

Exprezident hovorí, že ide jednoznačne o amatérsky zinscenované video na štýl Kočnera. „Je to primitívne video, dvoch veľmi zlých a nedôveryhodných hercov, ktorých vyšetruje polícia za rôzne podvody. Obaja rozprávajú podľa zjavne predpripraveného scenára a je to až tragikomické,“ tvrdí Kiska.

„Mafiána Reichela som nikdy nevidel a nikdy som od neho nič nekupoval. Od Šuligu (firmy StavRea s.r.o) som kupoval pozemky na základe inzerátu, ktorý som našiel v roku 1999 v denníku Nový čas. Nikdy pred tým som ho nevidel,“ vysvetľuje politik.

Kiska sa bráni, že podľa súdu pri kúpe iného pozemku, ktorý mu sprostredkoval Šuliga, postupoval v dobrej viere a že je rovnako poškodený ako pôvodný vlastník pán Franc.

Líder strany Za ľudí teraz plánuje podať trestné oznámenie za ohováranie a krivé obvinenie.

PRIMITÍVNE VIDEO SO ZLÝMI HERCAMIRobert Fico mi sľuboval pomstu a útoky, ak ho nevymenujem za predsedu Ústavného súdu a…

Gepostet von Andrej Kiska am Donnerstag, 13. Februar 2020

— STE

Našli ste chybu? Napíšte nám na

Prečo vznikol Denník S

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...