ŠKANDÁL Ministra zadržala polícia. Bol vraj pod vplyvom alkoholu

László Sólymos (Zdroj: SITA)

Pred čínskou reštauráciou v centre Bratislavy stálo policajné auto, z ktorého sa pokúšal dostať na prvý pohľad opitý muž. Policajti museli podľa portálu Pluska stále striehnuť, aby sa nedostal z auta von. Spoznali v ňom ministra životného prostredia a podpredsedu vlády SR László Sólymosa.

„Trvalo to už dlho, možno aj od piatej hodiny. Počuli sme krik, tak sme šli von. Minister ešte s jedným mužom po sebe kričali, myslím, že aj niečo rozbili a nechceli zaplatiť peniaze. Po Číňanoch hádzali peniaze. Minister chcel aj ujsť, tackal sa,“ popisuje svedkyňa z neďalekého obchodu.

Muž, ktorým má byť údajane minister Solymos vraj podľa svedkov vykrikoval, že mu umiera matka a povedal, že Čínskeho predajcu v reštaurácii napadol najprv jeho kamarát.

Pri incidente malo údajne dôjsť k rozbitiu skla na vchode do čínskej reštaurácie v bratislavskom starom meste.

— TOP

Našli ste chybu? Napíšte nám na

Prečo vznikol Denník S

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...