Zrážku rýchlika a dodávky neprežili dvaja ľudia

Dnes na priecestí v Žarnovici (Zdroj: SITA)

Tragická nehoda sa stala dnes na železničnom priecestí v Žarnovici. Zrazil sa tu rýchlik s dodávkou. Ako agentúru SITA informovala Katarína Križanová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru, zrážku neprežili dve osoby v dodávke.

Z vozidla ich vyslobodili hasiči a na vozidle vykonali protipožiarne opatrenia. Z cestujúcich vo vlaku sa nikto nezranil. Na mieste sú hasiči z Novej Bane a zo Žiaru nad Hronom. Na trati Žarnovica – Zvolena je zastavená železničná doprava.

— SITA

Našli ste chybu? Napíšte nám na

Prečo vznikol Denník S

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...

Slováci splácajú svoje záväzky, zlyhané úvery postupne klesajú

Slováci splácajú svoje záväzky, zlyhané úvery postupne klesajú

Slováci sú v splácaní svojich záväzkov disciplinovaní. Podiel zlyhaných úverov domácností už tri roky postupne klesá. "Slováci sú najvzornejší a najzodpovednejší pri hypotékach. Podiel zlyhaných úverov na celkovom objeme úverov na bývanie v roku 2017 bol 1,6 %,..