Polícia vyšetruje obzvlášť závažný zločin vraždy v Kežmarku

Kežmarok, ilustračný obrázok (Zdroj: SITA)

Prešovský krajský vyšetrovateľ začal trestné stíhanie vo veci obzvlášť závažného zločinu vraždy, ktorá sa stala v pondelok podvečer v Kežmarku. Informovala o tom krajská polícia prostredníctvom sociálnej siete. Zároveň potvrdila, že na mieste zomrel jeden muž a ďalší dvaja boli zranení.

Ako v pondelok informoval portál televízie Joj Noviny.sk., po incidente v miestnom penzióne bol jeden muž na úteku, policajti ho však zadržali. „Polícia na prípade pracuje a pokiaľ to procesná situácia dovolí, zverejníme bližšie informácie. Zatiaľ ich nemôžeme poskytnúť,“ uviedla v pondelok pre agentúru SITA prešovská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová.

Obaja zranení boli v pondelok večer prevezení do popradskej nemocnice, potvrdila to pre agentúru SITA jej hovorkyňa Sylvia Galajda. „Dvom pacientom poskytujeme zdravotnú starostlivosť. Jeden z nich nám neposkytol súhlas s poskytovaním informácií. Druhý je v stabilizovanom stave, mimo ohrozenia života, je hospitalizovaný na oddelení úrazovej chirurgie,“ uviedla. Podľa hovorkyne je rád, že je relatívne v poriadku. „Bol by rovnako rád, ak by to bolo vyšetrené, pretože, ako sám povedal, nemôže za to, že sa ocitol na danom mieste v danej chvíli,” dodala.

— SITA

Našli ste chybu? Napíšte nám na

Prečo vznikol Denník S

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...

Slováci splácajú svoje záväzky, zlyhané úvery postupne klesajú

Slováci splácajú svoje záväzky, zlyhané úvery postupne klesajú

Slováci sú v splácaní svojich záväzkov disciplinovaní. Podiel zlyhaných úverov domácností už tri roky postupne klesá. "Slováci sú najvzornejší a najzodpovednejší pri hypotékach. Podiel zlyhaných úverov na celkovom objeme úverov na bývanie v roku 2017 bol 1,6 %,..