The Notorious je späť. Čo bude ďalej?

Conor McGregor (Zdroj: SITA)

Comeback írskeho miláčika trval len 40 sekúnd. Po sérií vysokých kopov a úderov jeho protivník Donald Cerrone padol k zemi a bolo po zápase. Connor McGregor pred zápasom tvrdil, že je veľmi dobre pripravený a čo povedal to potvrdil.

Kto si ráno privstal na tento veľkolepý súboj mal zmiešané pocity. Diváci mohli vidieť pekné údery, ale po 40 sekundách bol koniec. Mcgregor po štvormesačnej príprave na Cerroneho vybehol hneď od úvodu a ten zostal ako obliaty vodou. Ír si po zápase prišiel na 80 miliónov dolárov.

Pred zápasom sa Mcgregor prezentoval uvoľneným dojmom a po prvýkrát nepoužíval žiadny „trash talk“. To sa fanúšikom UFC zdalo veľmi prekvapivé. Írska marketingová hviezda si pri rozhovoroch nedávala nikdy servítku pred ústa, a tak verejnosť mohla spoznať druhú tvár Connora.

 Nový Connor, nové výzvy

Po zápase sa celým svetom šírili názory, že bývalý šampión dvoch váhových divízií v UFC je späť. Ihneď sa ľudia pýtali, kto bude ďalší. Začiatkom roka prehovoril, že na rok 2020 má veľké plány. Vo Welterovej váhe je čakateľov na jeho hlavu hneď niekoľko. Najväčším lákadlom by bol súboj s taktiež veľkohubým Jorgem Masvidalom. Ten sa zápasu s Cowboyom aj osobne zúčastnil a možno aj čakal výzvy od írskeho zápasníka. Ďalej sa tu črtá nekonečná debata, že by išiel o váhu nižšie a vyslúžil si odvetu s Khabibom Nurmagomedovom. Ten však musí zvládnuť súboj o šampióna ľahkej váhy s Tonym Fergusonom.

— Rastislav Harakaľ

Našli ste chybu? Napíšte nám na

Prečo vznikol Denník S

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...

Čo priniesli majstrovstvá sveta v Anterselve

Čo priniesli majstrovstvá sveta v Anterselve

Dvojtýždňové majstrovstvá sveta v talianskej Anterselve sú za nami. Zažili sme množstvo zaujímavých súbojov, no pre slovenského fanúšika, bohužiaľ, nepreniesli veľa pozitív. Favoriti ale potvrdili svoju formu. Paulína Fialková Pred šampionátom bola slovenským želiezkom v ohni. Národ veril, že na..