Kam sme sa to dostali. Youtuberská rodinka predáva za stovky dolárov repliku svojho novorodeného syna

Bábika Jace (Zdroj: maryshortle.com)

Rodina Inghamovcov z Británie je cieľovým sledovateľom známa už pomerne dlhú dobu. Najznámejšiu platformu na zdieľanie video obsahu okupujú desiatkami preafektovaných záznamov, v ktorých dokorán otvárajú pomyselné okno do vlastného súkromia absolútne cudzím ľuďom. Aby sa im zalíškali ešte viac, rozhodli sa najnovšie „rozpredať“ najmladšieho potomka. Ponúkajú im bábiku s jeho podobizňou.

Hovoríme o chlapcovi menom Jace, ktorý do prazvláštnej rodiny s takmer 1,250,000 fanúšikmi, na ktorej čele stoja manželia Chris a Sarah, pribudol ešte 27. marca a pripojil sa tak k sestrám Isabelle, Esmé a Isla. Aby ho The Ingham Family‘ zviditeľnili už od mala, vo veku 10 dní mu zriadili vlastný instagramový účet.

Tu sa však ťaženie z batoľaťa neskončilo a rodina vyrukovala s nápadom predávať na internete vernú podobizeň svojho syna vo veku dvoch týždňov.

Bábika Jace, ktorá vyzerá ako živá, však bude ponúknutá iba v limitovanej edícii 250 kusov. Záujemcovia pritom musia vytiahnuť z vrecka približne 305-340 Eur v závislosti od zvoleného príslušenstva, čo znamená, že Inghamovci by za predaj repliky dieťaťa mohli zinkasovať v súčte asi 80,000€.

Nie je to však koniec. Pre budúcich majiteľov Jaceho kópie plánujú Chris a Sarah zorganizovať spoločnú párty, na ktorej budú mať možnosť bližšie spoznať členov rodiny a zasýtiť sa pitím či dezertami.

„Taktiež dostanete ručne podpísaný a presne očíslovaný certifikát od Inghamovcov a Mary Shortle a tipy od Esmé Inghamovej ako sa správne starať o vaše dieťa. Bude doručené v taške s podpisom Mary Shortle a modrou mašľou,“ píše na svojom účte na sociálnej sieti výrobca bábiky a ozrejmuje, že doba doručenia dieťaťa sa pohybuje v rozmedzí 2-3 týždňov.

— Tomáš Dugovič

Našli ste chybu? Napíšte nám na

Prečo vznikol Denník S

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...

Koronavírus je už u susedov

Koronavírus je už u susedov

Prvé prípady nákazy novým koronavírusom v utorok potvrdili aj Rakúsko a Chorvátsko. Rakúska verejnoprávna televízia ORF..