Budeme raz vodiť deti do škôlok s otvorene pedofilnými učiteľmi?

Ilustračný obrázok (Zdroj: Pixabay.com)

Sú dve skupiny liberálov. Tí, ktorí si myslia, že ich myslenie je na vyššej úrovni než ostatných a západná civilizácia určite nie je v úpadku a tí druhí, ktorí úpadok západnej civilizácie pripúšťajú, ale vinia zaň vlnu konzervativizmu a nacionalizmu šíriacu sa Západom. Ani jedna z tých skupín si však neuvedomuje, že je to ich zvrátené ponímanie osobnej slobody a kult jednotlivca, ktoré prispelo k negatívnej demografickej krivke Západu a s ním spojenému vymieraniu Európy. Dnešná titulná strana Denníka SME nakoniec hovorí za všetko. Pedofília sa stáva novou homosexualitou a teda je vlastne v poriadku.

Už dlhšie je možné pozorovať účasť pedofilov na rôznych „prideoch“ – pochodoch LGBTI komunity. Pedofili sa dožadujú „svojich práv“ a zdá sa, že sa im to začína dariť. Jeden by mohol spomenúť paralelu s homosexuálmi, ktorí niekoľko dekád dozadu začali intenzívne bojovať za svoje práva a dnes sa homosexuálny životný štýl propaguje čoraz agresívnejšie.

Na európskych a amerických školách sa vyučuje maloletým o prirodzenosti homosexuality a vo filmovom biznise sa stalo pravidelnosťou, že jedna z hlavných postáv je homosexuálom. Avšak, homosexualita je samá o sebe viazaná približne rovnakými pravidlami interakcie ako heterosexualita. Jednoducho potrebujete súhlas približne rovnako starého a vnímavého človeka. O niečom inom je však pedofília, kedy niekoho sexuálne priťahujú deti, tí najzraniteľnejší z nás.

Podľa denníka SME by sme mali rozlišovať medzi násilníkmi pedofilmi a tými, ktorí úprimne ľúbia deti. Človek by mohol dúfať, že naši liberáli zdokumentujú aj tragédiu jedného pedofila, ktorému dospieva jeho láska, až je nakoniec dospelá a viac ho už nepriťahuje. Nič na tom, že asi dva mesiace nazad ten istý denník viedol kampaň proti vedúcim táborov, ktorí zneužívali maloleté. Jednoducho časy sa menia a to veľmi rýchlo. Mali by sme si začať zvykať na to, že pedofília je vlastne prirodzená, lebo sa vyskytuje voľne v prírode, tak ako homosexualita. Možno sa dočkáme aj dňa kedy budeme vodiť naše deti do škôlok pedofilným učiteľom, pretože nezamestnať pedofila v škôlke by bola diskriminácia. Ak bude „pedoloby“ minimálne tak úspešná ako „homoloby“, tak sa zrejme dočkáme dňa, kedy vo filmoch a seriáloch budú našimi hrdinami gay, lesba a pedofil.

— Tím Denník S

Našli ste chybu? Napíšte nám na

Prečo vznikol Denník S

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...