Logo Dennika

Denník N: Kočner sa stretával s Ficom, svoju novú politickú stranu riešil aj s Kaliňákom

Marian Kočner (Zdroj: SITA)

Marian Kočner sa stretával podľa Denníka N s Robertom Ficom (Smer-SD), svoju novú politickú stranu riešil aj s vtedajším ministrom vnútra Robertom Kaliňákom (Smer-SD). Vyplýva to z komunikácie Mariana K. a Aleny Zs. cez aplikáciu Threema, ktorú dnes zverejnil spravodajský portál Denníka N.

Marian Kočner sa tým chválil Alene Zs., ktorá je spolu s ním obvinená z vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice, vo vzájomnej komunikácii, keď sa vlani zaoberal pádom vlády Roberta Fica (Smer-SD) a registráciou politickej strany Cieľ, ktorú sa pokúšal založiť.

Agentúra SITA v tejto súvislosti oslovila so žiadosťou o reakciu aj stranu Smer-SD.

Celý článok je dostupný na webe DenníkaN.

— SITA

Prečo vznikol Denník S

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...