Logo Dennika

Most-Híd do volieb povedie minister Érsek

Árpád Érsek (Zdroj: SITA)

Volebným lídrom kandidačnej listiny vládnej strany Most-Híd do budúcoročných parlamentných volieb zrejme bude súčasný minister dopravy Árpád Érsek. Agentúre SITA túto informáciu potvrdila hovorkyňa strany Klára Magdeme.

„Predseda Most-Híd Béla Bugár dnes predložil Republikovému predsedníctvu strany návrh kandidátky, ktorej lídrom je pán Érsek. Republikové predsedníctvo tento návrh schválilo a teraz o ňom bude v sobotu rokovať Republiková rada Most-Híd,“ vysvetlila Magdeme.

Súčasný predseda strany Béla Bugár má byť dvojkou kandidátky, na treťom mieste sa nachádza súčasný minister životného prostredia László Sólymos.

— SITA

Prečo vznikol Denník S

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...