Logo Dennika

Kotlebovec Király mal vraždiť

Ilustračný obrázok (Zdroj: SITA)

Majiteľ pohrebnej služby v Poprade a člen ĽSNS Jozef Király je podozrivý z vraždy. Prípad rieši NAKA. Informuje o tom TV JOJ.

Podľa polície mal dobodať muža bez domova priamo na svojom dvore pri rodinnom dome v Šuňave. Motív nie je známy.

„Z dôvodu vykonávania všetkých potrebných procesných úkonov, bližšie informácie v tomto štádiu k tomuto prípadu momentálne nie je možné poskytnúť,“ informovala Jana Ligdayová, hovorkyňa KR PZ Prešov.

Király sa do pozornosti médií dostal už v apríli, keď sa pobil s Rómami v Spišskom Štiavniku. Dôvodom bol spor pre nálepku Mariana Kotlebu na Királyho aute, ktorú však niekto strhol. Kto konflikt začal, nie je známe.  

— ste

Prečo vznikol Denník S

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...