Logo Dennika

VIDEO Kotleba o tlačovke s Harabinom: Podraz. Je mi na zvracanie

Marian Kotleba (Zdroj: SITA)

Marian Kotleba sa po prazvláštnej tlačovej besede so Štefanom Harabinom nestačil diviť. Svoj názor zverejnil vo videu na sociálnej sieti. Konanie sudcu Najvyššieho súdu označil za podraz.

„Ja som nechápal, keď celú diskusiu o tom, ako to ďalej bude hneď na začiatku podmienil tým, že on potrebuje vedieť náš postoj k úzkej spolupráci, predvolebnej spolupráci so Smerom a SNS… My sme sa opakovane pýtali, či to myslí vážne,“ povedal líder ĽSNS s tým, že sa to ukázalo byť základnou podmienkou rokovania.

Pripomeňme, že táto podmienka znie v kontexte rokovaní s Kotlebom naozaj bizarne, keďže Štefan Harabin poslednú dobu kritikou na adresu strán SMER-SD a SNS rozhodne nešetril.

Kotleba sa podľa vlastných slov nestačil diviť, keď sa od novinárov na tlačovej besede dozvedel, že všetko už mal predom Štefan Harabin nachystané. „Bolo jasné, že to bolo od začiatku jeden veľký podraz,“ uviedol líder ĽSNS. Narážal tým na tlačovú správu strany Vlasť, ktorá bola zverejnená ešte počas rokovania s Kotlebom a ktorá jasne deklarovala, že Vlasť pôjde do volieb samostatne.

„Som z toho znechutený, je mi úplne že na zvracanie,“ komentoval svoje pocity Kotleba.

Kotleba o rokovaní s Harabinom: Podraz v priamom prenose!

Kotleba o rokovaní s Harabinom: Podraz v priamom prenose!Youtube: https://youtu.be/7ARUzKOFU8s

Gepostet von ĽS Naše Slovensko v NR SR am Donnerstag, 14. November 2019

— Tím Denník S

Prečo vznikol Denník S

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...